Szkolenie przez duże „S”…

W dniach 3-6 listopada br. w Niedzicy odbędą się jednocześnie dwa szkolenia dla środowiska AZS z regionu Polski południowo-wschodniej. W hotelu Pieniny spotkają się działacze klubów uczelnianych AZS na Regionalnej Akademii Liderów Strefy C. Jednocześnie wolontariusze spotkają się na Szkoleniu Wolontariuszy AZS. Program szkoleń bardzo obszerny a i goście na szkoleniu bardzo ciekawi.

PEŁNY MINUTOWY PROGRAM SZKOLENIA

MODERATORZY/TRENERZY:

pankiewicz_lech_43
Lech Pankiewicz – gospodarz szkolenia – Prezes AZS Kraków od 2009 roku. W AZS od 1975 roku. Był członkiem wielu gremiów AZS a obecnie poza własną praktyką weterynaryjną jest też nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

walach-bista_zuzanna_43
Zuzanna Wałach-Biśta – psycholog, ze specjalizacją psychologia sportu, praktyk i nauczyciel akademicki, pracownik Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach; absolwentka studiów doktoranckich na kierunku psychologia. Jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej poświęconej zagadnieniom procesów grupowych w profesjonalnych drużynach sportowych. Jako praktyk psychologii sportu prowadzi zarówno konsultacje indywidualne jak i zajęcia warsztatowe. Współpracuje z dziećmi, młodzieżą, seniorami, trenerami a także rodzicami młodych sportowców, takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, badminton, pływanie, bilard, kolarstwo czy lekkoatletyka. Jest autorką licznych publikacji zarówno naukowych, jak i popularnonaukowych z tematyki psychologii sportu. Prelegentka licznych konferencji, w tym także o zasięgu międzynarodowym. Trener umiejętności miękkich (kwalifikacje na poziomie 5. EQF), absolwentka Szkoły Trenerów Meritum. Członek European Federation of Sport Psychology (FEPSAC), European Network for Young Specialists in Sport Psychology (ENYSSP) oraz Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP). Prywatnie instruktorka narciarstwa alpejskiego, fanka biegów długodystansowych.

Sabina Szkarłat – fotograf i grafik w jednej osobie. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Swoją naukę zapoczątkowała studiami licencjackimi o kierunku Edukacja Artystyczna, natomiast teraz jest świeżo upieczonym magistrem z Grafiki. Jak każdy grafik, nienawidzi wszelkich projektów z użytym Comic Sans, natomiast uwielbia ład, porządek i artystyczny nieład. Swoją przyszłość łączy z fotografią, przez co jest czynnym członkiem agencji fotograficznej KSAF działającej przy Akademii Górniczo-Hutniczej.

zarazka_karolina_43
Karolina Zarazka – stypendystka Nagrody AZS im. Eugeniusza Pietrasika w 2015 roku. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Zarządzanie ze spec. Marketing międzynarodowy. Napisała prace magisterska pt. „Wizerunek organizacji non-profit na przykładzie Akademickiego Związku Sportowego”. W trakcie studiów pełniła funkcję Wiceprezes ds. organizacyjnych KU AZS UEK, obecnie jest Członkiem Zarządu AZS Kraków. Organizatorka wielu imprez rangi Akademickich Mistrzostw Polski. Od dziecka jest związana z siatkówką, przez co halę sportową traktowała jak swój drugi dom.

delezuch_elzbieta_43
Elżbieta Deleżuch – członek Zarządu Głównego AZS oraz Sekretarz Organizacji Środowiskowej AZS Województwa Lubelskiego. W Akademickim Związku Sportowym od wielu lat najpierw jako członek i działacz klubu uczelnianego a następnie organizacji środowiskowej. Wieloletni weryfikator AMP. W ostatnich latach autor sukcesu AZS Lublin w kolejnych edycjach Budżetu Obywatelskiego. Propagatorka portalu współpracy z wolontariuszami wolontariatsportowy.com

folta_wojciech_43
Wojciech Folta – przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej oraz wiceprzewodniczący Środowiskowej Komisji Rewizyjnej AZS Kraków. W latach studenckich był Prezesem klubu uczelnianego AZS. Członek wielu gremiów w AZS z bogatym doświadczeniem.

szlachta_marek_43
Marek Szlachta – w AZS od 2000 roku jako członek sekcji narciarskiej KU AZS Politechniki Krakowskiej, następnie kierownik sekcji i członek Zarządu klubu uczelnianego. W latach 2005-2009 Prezes klubu. W Zarządzie AZS Kraków od 2005 roku jako członek i Wiceprezes. Z zamiłowania instruktor narciarstwa… Uczestniczył w wielu AMP-ach w narciarstwie alpejskim przywożąc wielokrotnie drużynowe złote medale. Organizator wielu imprez rangi uczelnianej (na Politechnice Krakowskiej), regionalnej (Akademickie Mistrzostwa Małopolski, Cracoviada) i krajowej (AMP-y, Bieg Kościuszkowski). Od 2015 roku kierownik Działu Upowszechniania, Organizacji i Promocji ZG AZS.

welpa_konrad_43
Konrad Wełpa – członek Zarządu Głównego AZS. Od 8 kadencji Prezes klubu uczelnianego AZS UJ. W latach 2005-2007 był prezesem AZS Kraków. Organizował wiele imprez sportowych, których nie sposób wyliczyć. Był członkiem polskiej misji na Uniwersjadę Zimową 2015 w Trentino.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy