Aktualnościlista aktualności

AZS w ligach: Sobotnie sukcesy AZS AGH…

Bardzo dobrą sobotę zaliczyły krakowskie zespoły AZS występujące w ligach państwowych. W drugim turnieju sezonu zasadniczego walczą badmintoniści AZS AGH. W turnieju rozgrywanym w Białymstoku w pierwszym spotkaniu pewnie pokonali BKS Kolejarza Decathlon Częstochowa 5:1 oraz niespodziewanie dopiero po złotym secie (14:21) przegrali z Mistrzem Polski SKB LITPO-MALOW Suwałki 3:3. W dniu dzisiejszym jeszcze spotkania z gospodarzami z Białegostoku oraz Olsztynem ale już wiadomo, że zespół zajmie 3 miejsce po sezonie zasadniczym.

Serię porażek przerwali siatkarze AZS AGH którzy odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej.
MKS Wisłok Strzyżów – AGH 100RK AZS Kraków 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)

Kolejne zwycięstwo odnieśli koszykarze AZS AGH. Tym razem pokonali czołową drużynę tabeli II ligi grupy C.
AZS AGH ALSTOM Kraków – KS PWiK Piaseczno 93:79 (24:23, 15:18, 29:17, 25:21)