Aktualnościlista aktualności

Weekendowe emocje z AZS…

W ten weekend w akcji będzie można zobaczyć dwie krakowskie drużyny spod znaku gryfa AZS. Najpierw swoje kolejne spotkanie rozegrają piłkarki nożne AZS UJ. W sobotę o godzinie 11 na stadionie miejskim Hutnika na Suchych Stawach podejmą KKS Czarne Świerklany. Liczymy na wygraną i skuteczną grę Justyny Maziarz – królowej strzelców I ligi z poprzedniego sezonu.Mamy nadzieję, że dziewczyny powetują stratę punktów w Głogówku i zwycięstwem w sobotę zaczną się piąć górę tabeli I ligi.

Po emocjach piłkarskich czas na siatkarskie zmagania. O godzinie 18.00 inauguracja ligowych rozgrywek I ligi. Na początek – KS Cuprum Mundo Lublin, w oczach wielu, zdecydowany faworyt rozgrywek I ligi mężczyzn w tym sezonie. Serdecznie zapraszamy wszystkich na pierwsze emocje w hali przy ul. Piastowskiej.

W miniony weekend siatkarze AZS AGH sprawdzili swoją formę w Świdniku, gdzie wygrali dwa z trzech spotkań pozostawiając w pokonanym polu m. in. ASPS Avię Świdnik. Zawodnicy w każdym meczu dawali z siebie wszystko, chociaż widać było przemęczenie spowodowane ciężkimi przygotowaniami. Jak na beniaminka – debiut w spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami wypadł niezwykle okazale. Co więcej, zacięte sety pozwalają z optymizmem patrzyć w przyszłość.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy