Aktualnościlista aktualności

Otwarcie sezonu…

Przyszedł w końcu czas, by tradycji stało się zadość. Po długim okresie wyczekiwania w najbliższy weekend na przystani żeglarskiej AZS Kraków odbędzie się uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego w Małopolsce oraz Krakowskim Okręgowym Związku Żeglarskim. Uroczystości będą połączone z uroczystym otwarciem przystani żeglarskiej AZS po remoncie a także odbędą się Regaty otwarcia sezonu organizowane przez AZS Kraków i Klub Narciarski Lider. Wyniki regat otwarcia sezonu będą wliczone jako pierwszy dzień XXIV Międzynarodowych Regat Ekologicznych organizowanych prze KŻ Horn oraz stowarzyszenie Ekologia i Żagle.

W planowanej w sobotę na godzinę 10 uroczystości podniesienia bandery weźmie udział Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski, który objął patronat nad wydarzeniem oraz zaproszeni goście.

Gdy bandera zatrzepoce na wietrze ok. godziny 12 ruszy rywalizacja w pięciu klasach. W zawodach wezmą udział żeglarze z małopolskich klubów oraz goście ze Słowacji. Zapraszamy na przystań AZS na Bagrach w sobotę, gdzie na kibiców czekać będzie wiele atrakcji a w niedzielę na przystań żeglarską KŻ Horn.

opracowanie: Paweł Panuś & Marek Szlachta

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy