Aktualnościlista aktualności

LUXMED partnerem AZS…

Nowy rok akademicki rozpoczynamy z nowym partnerem. Od dziś możesz korzystać z wyjątkowo atrakcyjnego pakietu medycznego w Grupie LUX MED.

Naszą ambicją jest, aby wszyscy nasi członkowie cieszyli się dobrym zdrowiem. Zdrowie jest bowiem szczególnie ważne dla ludzi uprawiających sport. Szybka diagnostyka i podjęcie leczenia to najlepszy sposób by utrzymać sprawność na najwyższym poziomie. Chcąc nieustannie promować zdrowy styl życia, z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce program opieki medycznej w blisko 100 placówkach Grupy LUX MED i ponad 1200 placówkach partnerskich w całej Polsce.

Pakiet medyczny Comfort AZS obejmuje kompleksowe konsultacje lekarzy specjalistów, w tym ortopedy (bez skierowań) oraz niemal 500 rodzajów badań diagnostycznych wraz z RTG, USG, tomografią komputerową, rezonansem magnetycznym, a także rehabilitację. Posiadacz pakietu otrzymuje także 10% rabatu na leczenie i zabiegi operacyjne w Carolina Medical Center w Warszawie oraz na rehabilitację w Grupie LUX MED w całej Polsce.

Zarząd Główny AZS wynegocjował dla Was atrakcyjne stawki, niedostępne nigdzie indziej za tak szeroki zakres prywatnej opieki. Wyrabiając nową legitymację AZS / ISIC-AZS lub przedłużając jej ważność, po prostu wyraź chęć nabycia pakietu Comfort AZS (wyboru można dokonać także później). Następnie niezwłocznie dokonaj opłaty.

Wszystkie szczegóły dotyczące pakietu Comfort AZS w Grupie LUX MED znajdziesz na stronie www.luxmed.azs.pl.

Wszystkim, którzy korzystają z legitymacji ISIC-AZS, polecamy zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie – w tym w Polsce. Dzięki funkcjonowaniu w systemie ISIC można uzyskać dostęp do tańszego transportu, hoteli, restauracji, i wielu innych okazji, a także do dodatkowego ubezpieczenia (m.in. na uprawianie sportów ekstremalnych). Szczegóły na stronie www.azs.isic.pl.

Zachęcamy także do zapoznania się nowym zakresem ubezpieczenia oferowanym przez kolejnego naszego partnera, AXA Polska S.A. Nowością w rozszerzonym wariancie ubezpieczenia NNW (na 50 tys. zł) jest możliwość zwrotu kosztów leczenia do kwoty 1 tys. zł. Szczegóły na stronie www.legitymacje.azs.pl.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy