Aktualnościlista aktualności

Koniec sezonu i nie tylko…

Porażką gospodyń zakończyło się trzecie spotkanie play-off I ligi siatkówki kobiet. To oznacza koniec marzeń zespołu Elitesek AZS Uniwersytet Ekonomiczny o ekstraklasie. Trzecie spotkanie było bardzo emocjonujące a zaczęło się od porażki w pierwszym secie do 9. Później było już lepiej, ale niestety po pięciu setach goście z Polic okazali się lepsi.

Eliteski AZS UEK Kraków – Chemik Police 2 – 3 (9:25, 21:25, 25:23, 28:26, 5:15)

W zgoła odmiennych humorach są siatkarze AZS AGH, którzy w dwóch pierwszych meczach pokonali na własnej hali Wisłok Strzyżów. Teraz trudny wyjazd do Strzyżowa po którym okaże się kto będzie w lepszym humorze.

AGH 100RK AZS Kraków – MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (29:31, 26:24, 18:25, 25:19, 19:17)

Składy:
AGH: Grot, Kowalski, Mucha, Łaba, Maruszczyk, Błoński, Luks (l) oraz Dzierwa, Kosiek
Wisłok: Kusior, Soja, Kalandyk, Krzysiak, Świst, Durski, Opoń (l)

AGH 100RK AZS Kraków – MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (28:26, 25:20, 27:25)

Składy:
AGH: Grot, Kosiek, Mucha, Łaba, Maruszczyk, Dzierwa, Luks (l) oraz Szymczak (l), Kowalski
Wisłok: Kusior, Soja, Kalandyk, Krzysiak, Świst, Durski, Opoń (l) oraz Pamuła, Przystaś, Armata, Pszonka

Stan rywalizacji: 2:0 dla AGH