Aktualnościlista aktualności

GAP CUP II…

Kopiemy w piłkę i pomagamy dzieciakom! Inicjatywa garstki studentów, którzy poza piłką kochają także pomagać!

Zbieramy środki na organizację drugiej edycji turnieju GAP CUP. Żeby zaplanowana na 10-12 lutego 2017 impreza doszła do skutku, potrzebujemy Waszego niewielkiego wsparcia.

TO NIE JEST TYPOWY TURNIEJ PIŁKARSKI ! TO COŚ WIĘCEJ!

Turniej jest współorganizowany z Akademią Przyszłości – jednym ze sztandarowych programów Stowarzyszenia Wiosna znanego wszystkim dobrze między innymi z akcji Świąteczna Paczka. I to właśnie Akademia Przyszłości zainspirowała nas do zorganizowania niecodziennej imprezy sportowej, która poza rywalizacją i pobieganiem za piłką ma jeszcze jeden cel – POMOC DZIECIAKOM!

Akademia Przyszłości jest programem stowarzyszenia Wiosna, który przeprowadza dzieci od długotrwałej porażki w szkole do sukcesu w życiu. Robi to dzięki unikalnemu i innowacyjnemu Systemowi Motywatorów Zmiany. AKADEMIA sprawia, że dzieci, które dotychczas czuły się nieważne, mogą poczuć się wyjątkowe.
Stają się czyimś oczkiem w głowie. To uczucie przeprowadza je do lepszego życia. Dzieci otrzymują pomoc osobistych tutorów oraz dzięki pomocy darczyńców otrzymuje wyprawkę na początek roku w tym indeks. Zajęcia dla podopiecznych odbywają się przynajmniej raz w tygodniu, w trakcie roku dzieci biorą udział
w odrywczych wyprawach, poznają znane osobistości, a przede wsystkim uczą się że wszystko jest możliwe i mogą osiągnąć co tylko chcą, w czym kibicujemy im my i wy – darczyńcy, osoby które chcą pomóc innym uwierzyć w siebie. Zwieńczeniem projektu jest Gala Sukesu na koniec roku.

JAK MOŻEMY POMÓC?

Przede wszystkim, chcemy podarować dzieciom wspaniałe przeżycia, pokazać im że mogą być kim chcą a przyszłość zależy tylko od nich. Na naszym turnieju to dzieci są najważniejszą częścią publiczności. Pozwolimy im także wejść na boisko, postrzelać karne bramkarzom, pokiwać się z zawodnikami, by mogły się poczuć jak zawodowi piłkarze. To nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy! Podopieczni stowarzyszenia Wiosna będą mogli zaprojektować swoje własne piłkarskie koszulki, pokolorować gigantyczna kolorowankę z zawodnikami DRUŻYNY GWIAZD, pobawić się z animatorami zabaw, zwiedzić kampus
i wiele innych! Dodatkowo chcielibyśmy wesprzeć konto stowarzyszenia. W tym celu chcemy poprosić drużyny by zamiast tradycyjnego wpisowego, przekazały darowiznę w postaci np. wykupienia indeksu dla jednego z uczniów Akademii Przyszłości. Tym samym nasz turniej jest bezpłatny, a drużyny mogą przyczynić się do zapewnienia lepszego startu swoim młodszym kolegom.

Szczegóły: https://polakpotrafi.pl/projekt/gap-cup-2017

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy