Aktualnościlista aktualności

Gala AMM i po gali…

10 października 2018 roku po raz kolejny zapisał się na kartach historii AZS Kraków w XXI wieku. W gościnnym hotelu Best Western Efekt Express Kraków po raz kolejny odbyła się Gala Małopolskiego Sportu Akademickiego.


Liczne grono „aktorów-zawodników i trenerów” Akademickich Mistrzostw Małopolski 2017/2018 swoją obecnością zaszczycili:
– przedstawiciele władz Uczelni: Prorektor ds. studenckich AGH – Anna Siwik, Prorektor ds. studenckich AWF – Andrzej Klimek,
– przedstawiciel Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa – Arkadiusz Nowak,
– dyrektorzy Centrów Sportu i Rekreacji: Barbara Grabacka-Pietruszka (PK) i Piotr Pastuszko (UP),
– kierownicy Studiów Wychowania Fizycznego i Sportu: Dorota Palik (CM UJ i UJ), Piotr Biel (AGH), Artur Pagacz (UEK),
– Prezesi klubów AZS: Karolina Pytkowska (UR), Jarosław Jakubski (AGH), Michał Spieszny (AWF), Krzysztof Pszczółka (PK), Zbigniew Małek (PWSZ Nowy Sącz), Wojciech Nowak (PWSZ Tarnów), Daniel Bukalski (UEK), Konrad Wełpa (UJ), Łukasz Lic (UP).

Na gali prowadzonej przez kol. Pawła Potoczka rozdano pamiątkowe puchary i dyplomy za wszystkie 34 dyscypliny w klasyfikacji AMM. Nie zmiennie na koniec swoje „pięć minut” miał koordynator AMM kol. Janusz Wolf, który podziękował wszystkim za udział a niektórym szczególnie za pomoc w organizacji.


Pamiątkowe podziękowania na ręce Pana Arkadiusza Nowaka otrzymał Wydział Sportu UMK, który wprawdzie nie wspiera samych rozgrywek AMM, ale wspiera AZS w innych projektach.


Nim wręczono puchary i dyplomy za klasyfikację generalną wręczono pamiątkowe dyplomy za klasyfikację medalową w której KU AZS Akademii Górniczo-Hutniczej wyprzedził KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego oraz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Na koniec wręczono nagrody w klasyfikacji generalnej po którym nastąpiła cześć nieoficjalna przy przygotowanym poczęstunku.Fotogalerie:
https://www.facebook.com/pg/krakowskiazs/photos/?tab=album&album_id=2074860615871276
https://www.facebook.com/pg/krakowskiazs/photos/?tab=album&album_id=2075355409155130
https://www.facebook.com/pg/krakowskiazs/photos/?tab=album&album_id=2075937149096956

Opracowanie: Marek Szlachta
FOTO: Piotr Malec

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy