Aktualnościlista aktualności

AZS z Fundacją Kibica…

Miło nam poinformować, że AZS rozpoczyna współpracę z Fundacją Kibica. Już dziś możesz zostać członkiem Klubu Kibica AZS i uzyskać dostęp do szeregu bonusów.

Wyrabiając legitymację AZS / ISIC-AZS lub przedłużając jej ważność trafisz na informację o Fundacji Kibica, która właśnie została partnerem AZS. Współpraca z Fundacją to wymierne korzyści dla członków i sympatyków AZS, ale także dla jednostek AZS.

Przystępując do powoływanego właśnie w ramach Fundacji Klubu Kibica AZS, możesz korzystać z wielu przywilejów, w tym do utworzenia konta bankowego na preferencyjnych warunkach. Pierwszą operacją na tym koncie będzie zwrot podstawowej składki członkowskiej AZS w wysokości 25 zł.

Każda zadeklarowana w ten sposób osoba zasila jednocześnie pulę swojego klubu i swojego środowiska. Im więcej osób z Twojej jednostki przystąpi do programu, tym większe korzyści będą do Was płynąć. Dlatego warto zachęcać swoich członków i rywalizować z innymi klubami.

Jeśli masz już za sobą wizytę w systemie rejestracji / przedłużania ważności legitymacji AZS / ISIC-AZS, możesz do niego wrócić i złożyć deklarację dotyczącą przystąpienia do Klubu Kibica AZS (kliknij tutaj). Możesz także przystąpić do Klubu Kibica AZS bez konieczności wyrabiania konta bankowego.

O Fundacji Kibica czytaj na stronie fundacjakibica.pl. O współpracy AZS z Fundacją czytaj tutaj.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy