Aktualnościlista aktualności

AZS UJ zaprasza…

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego ma przyjemność zaprosić wszystkich amatorów aktywności na świeżym powietrzu na otwarty trening i towarzyski turniej plażowej piłki ręcznej z wielokrotnymi mistrzami Europy, chorwackim klubem Detono Zagreb. Na zaproszenie KU AZS UJ do Krakowa przyjeżdża grupa 18 zawodników, pod okiem których każdy będzie miał szansę nauczyć się od podstaw techniki i zasad gry w plażową piłkę ręczną.

Na piątkowe popołudnie (17 kwietnia, godz. 16:00 – 19:00) zaplanowano otwarty trening, zaś sobotę (18.04, godz. 12:00 – 17:00) będzie można wypełnić aktywnym uczestnictwem lub kibicowaniem innym uczestnikom na towarzyskim turnieju. Na wydarzenie zapraszamy na boiska Akademii Wychowania Fizycznego – al. Jana Pawła II 78.

Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’a wydarzenia:
FB

Szczególne podziękowania należą się firmie Podravka, która umożliwiła chorwackim zawodnikom podróż, Fundacji Bratniak za zaangażowanie w zakwaterowanie gości, Chorwackiej Wspólnocie Turystycznej i restauracji Balkan Express Grill za wsparcie finansowe projektu.

plakatfinB2maly

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Partnerzy i sponsorzy